0 سبد خرید
جزئیات خبر

خدمات سایت

ادمین ادمین ۱۳۹۵/۰۶/۰۴
خدمات سایت

همیشه یک گام جلوتر

 

این روزها بسیاری از جنبه‌های زندگی ما تحت‌تأثیر اینترنت و سرویس‌های آنلاین دستخوش تغییر شده است. زمانی مجبور بودیم برای تهیه غذای آماده به کبابی محل برویم و خرید کنیم. با آمدن تلفن بسیاری از رستوران‌ها سرویس سفارش تلفنی و تحویل غذا در منزل را راه‌اندازی کردند و پس از آن روش آسان‌‌تری جهت رفاه بیشتر مشتریان ایجاد شد. کترینگ اروین همیشه در تلاش بوده است که مرغوب‌ترین کیفیت و بهترین سرویس‌دهی را به شما همشهریان محترم ارائه دهد. به منظور توسعه این هدف، اقدام به راه‌اندازی سایت حرفه‌ای سفارش غذا نموده است. این سایت علاوه بر یک خرید ساده روزانه، شما را با خدمات جانبی فراوان آشنا می‌کند.

 یکی ازخدمات متمایز ما در سفارشات سایت این است که اگر شما که از کیفیت اروین راضی هستید، این برند را به دوستان خود معرفی کنید و آن‌ها در هنگام سفارش شما را به‌عنوان معرف معرفی کنند، به‌صورت اتوماتیک در حساب شما یک پلکان تخفیف تعریف می‌شود که با افزایش دامنه دوستان معرفی‌شده توسط شما، این سطوح تغییر می‌یابد و شما از تخفیفات دائمی برخوردار خواهید شد.

 

ازآنجاکه برای شما مشتریان عزیز که به ما وفادار بوده و هستید، بسیار ارزش قائلیم، درصورت خرید از سایت، به شما بن تخفیف تعلق می‌گیرد و به‌صورت مادام‌العمر از خدمات بسیار ویژه و متفاوت مشتریان عضو کلوپ اروین استفاده خواهید کرد.

 

از این خدمات متمایز می‌توانیم خرید اعتباری شما از سایت اروین را نام ببریم که این خدمات باتوجه به نوع جانمایی شما در گروه مربوطه، سقف متفاوتی خواهد داشت.

 

منوی مصور وب‌سایت اروین، امکان رؤیت تصویر غذا و سفارشات را قبل از خرید قطعی در اختیار شما قرار می‌دهد؛ همچنین شما امکان پرداخت اینترنتی یا نقدی برای سفارشات خود دارید که بنا به شرایط خود می‌توانید مسیر خرید از سایت را پیش بروید.

 

در بخش تشریفات این سایت می‌توانید با دیدن نمونه کارها و منوهای مشاغل مورد نیاز در برگزاری یک ضیافت ازقبیل تالار یا گل‌آرایی و ... با ارسال درخواست رزرو آن مجموعه‌ها، از خدمات و تخفیفات ویژه برخوردار شوید.

 

هر مشتری درطول خرید از برند یا مجموعه مورد علاقه‌اش تا مدت‌ها به این رابطه دوطرفه ادامه می‌دهد؛ به این معنی که شما مشتری اروین هستید و همه‌روزه سفارش نهار یا شام خود را در این کترینگ ثبت می‌کنید. این ارتباط تا‌ زمانی ‌که شما از خدمات اروین راضی باشید، ادامه خواهد داشت، ولی اگر یک روز غذا یا ارسال آن دچار اشکال شود، دیگر به اروین سفارش نمی‌دهید و سراغ دیگری می‌روید. وب‌سایت حرفه‌ای اروین در بخش انتقادات و پیشنهاداتش بلافاصله پس از ثبت اشکال اعلامی شما درخصوص کیفیت، کمیت یا ارسال غیرقابل قبول غذا برای شما پیگیری و نتیجه را اعلام می‌کند و درصدد جبران آن برمی‌آید.

 

طراحی حرفه‌ای این سایت از لحاظ گرافیکی و کاربری آسان در استفاده دائمی به مشتریان مساعدت خواهد کرد. این امر موجب خواهد شد که ما و شما هم‌جهت با رشد پرسرعت تکنولوژی و شتاب‌بخشیدن به زندگی امروزی، یک گام جلوتر باشیم و زمان ازدست‌رفته را در ترافیک و مشغولیت‌های غیرضروری و اجباری به حداقل برسانیم.

 

نظرات کاربران